Dane teleadresowe firmy
Dane teleadresowe firmy
Dane teleadresowe firmy
Dane teleadresowe firmy
Dane teleadresowe firmy
Dane teleadresowe firmy
Dane teleadresowe firmy

 CERTYFIKATY:

FSC


ISOO Topak Druk


Jesteśmy nowoczesną drukarnią fleksograficzną powstałą w 1998 roku. Od pierwszych lat działalności skupiamy się na ustawicznym rozwoju technik produkcyjnych, elastyczności oraz najwyższej jakości obsługi klientów. Produkujemy etykiety na 3 nowoczesnych i kompatybilnych liniach produkcyjnych z możliwością druku na różnych podłożach takich jak: papiery samoprzylepne, kartony, folie PP, PE, PET, laminaty wielowarstwowe oraz wiele innych. Nadruki wykonujemy w technice flexo UV do 9 kolorów oraz farbami wodnymi z wykorzystaniem funkcji: laminacja, druk od strony kleju, cold stamping, hot stamping, dezaktywacja kleju.
Produkcję utrzymujemy na wysokim poziomie dzięki posiadanemu parkowi maszynowemu oraz opierając się na surowcach renomowanych firm zachodnich takich jak: UPM Raflatac, Avery Denison oraz Ritrama.
Oferujemy usługi graficzne oraz sprzedaż i serwis drukarek kodów kreskowych ZEBRA i TSC a także taśm do druku termotransferowego.
Jesteśmy dystrybutorem drukarek Anser przeznaczonych do oznakowania produktów na liniach produkcyjnych i magazynowych. Stale podnosimy kwalifikacje naszego personelu przez uczestnictwo w wielu projektach szkoleniowych. Naszym klienom służymy fachowym doradztwem oraz kompletną obsłuhą.


Wierzymy, że dzięki nam Państwa produkty osiągną rynkowy sukces.